Penzion Havelka

ubytovanie Zelezna Ruda
 

Penzion Havelka / ubytovanie Zelezna Ruda

Penzion Zelezna Ruda Havelka

Penzión Havelka poskytuje služby ubytovanie v apartmánoch s možnosťou vlastného varenia v pokojnej lokalite asi 500 m od centra Železnej Rudy, horského mesta ležiaceho v nadmorskej výške 754 m nad morom v údolí riečky Rezné.

Výhodná poloha medzi horskými vrcholmi vytvára z penziónu Havelka ideálne miesto pre zimnú i letnú turistiku, pre aktívny odpočinok i relaxáciu.

Penzión Havelka je ľahko dostupný zo železničnej zastávky ČD Železná Ruda mesto (300 m od penziónu).

Železná Ruda ubytovanie Penzión Havelka
Penzión Havelka v Železnej Rude disponuje kapacitou 15 štvorlôžkových apartmánov, každé s vlastným WC, sprchou, balkónom a kuchynským kútom (varič, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, riad) a rádiomagnetofón. Za poplatok je na zapožičanie fén, prenosná TV a ubytovanie so psom.

Hosťom penziónu Havelka v Železnej Rude je k dispozícii bezplatné oplotené parkovisko a veľká záhrada s ohniskom, v objekte potom spoločenská miestnosť pre 30 osôb s barom a úschovňa bicyklov a lyží. Použiť možno aj stolný tenis, stolný futbal a biliard. Pre výlety do okolia Železnej Rudy sú na zapožičanie horské bicykle.

Nástup je vždy po 12:00 hodine. Pri ukončení pobytu musí byť pokoj uvoľnený do 10:00 hodiny. Penzión Havelka je nefajčiarske zariadenie.

Celoročné ubytovanie v penzióne Havelka Železná Ruda je vhodné pre jednotlivcov, rodiny s deťmi aj pre seniorov. Ideálne ubytovanie pre skupinové akcie ako školy v prírode, lyžiarske kurzy, školenia a porady.

Lyžiarsky areál Železná Ruda - Nad Nádražím - 150 m od Penziónu Havelka. Celková dĺžka zjazdoviek lyžiarskeho areálu Železná Ruda je 1,4 km v nadmorskej výške 786-896 m lanové centrum o rozlohe 440 m² s 18 atrakciami, trampolínové centrum pre deti i dospelých detské ihrisko s preliezačkami, hojdačkami a dreveným hradom.

Ski areál Špičák - 2,5 km od Penziónu Havelka Špičák - 1202 m nm, Pancír - 1213 m nm, 5 zjazdoviek, celková dĺžka 8,4 km - najlepšie možnosti lyžovania na českej strane Šumavy, Penguinland - detské lyžiarske ihrisko, Horsefeathers snowpark Špičák, bikepark.

Dovolenka na Šumave ubytovanie penzión Havelka okolí
Veľký Javor - 10 km od Penziónu Havelka, ponúka zjazdové lyžovanie na najvyššej hore Šumavy (Grosser Arber - 1456 m nm) v SRN. V okolí je cca 100 km strojovo upravovaných bežeckých tratí s nadväznosťou na trate v Nemecku. Výlety na snežniciach - požičovňa snežníc v centre Železnej Rudy. V lete pešia turistika po značených trasách v ČR i SRN, cykloturistika, adrenalínová zjazdová trať pre horské bicykle z vrcholu Špičáku s dopravou bicyklov sedačkovou lanovkou, prírodné kúpalisko s veľmi čistou vodou priamo v Železnej Rude. Za každého počasia možno využiť kryté plavecké bazény v hoteloch Ostrý a Čertov Mlyn v Železnej Rude aquaparky vo Zwieslu a Lamm v SRN (cca 18 km od Železnej Rudy) bowling, minigolf, squash, tenis ... Múzeum Šumavy v Železnej Rude, Múzeum historických motocyklov a bábkových hračiek v Železnej Rude, Pivovarské múzeum v hoteli Gradl. Miestny pivovar BELVEDER.

Penzion Zelezna Ruda Havelka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Zelezna Ruda Havelka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zelezna Ruda Havelka - k dispozícii letná terasaPenzion Zelezna Ruda Havelka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zelezna Ruda Havelka - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: